OKÉNKO TRENÉRA - 8. KOLO

V dnešním deštivém odpoledni se nám bohužel počtvrté za sebou nepodařilo bodovat,ač jsme měli v 1.pol. několik dobrých příležitostí.Soupeř hned z prvého centru dokázal skorovat,pak měl ještě několik šancí,ale když jsme neproměnili brejk ,ani se neujala střela hlavou,šli jsme do kabin za stavu 0:1.do druhého pol. jsme nastoupili aktivně s odhodláním výsledek zvrátit.Ale přišla 52.min. a po odvráceném rohu nás strestal hráč soupeře střelou z poza vápna.Vrhli jsme všechny síly do útoku,ale dali jsme pouze Arminem v 57.min. na 1:2.Horko těžko se dostáváme do zakončení a ,když se nám to podaří,tak nás buď vychytá brankář(2x),nebo netrefíme zařízení3x.Každé naše zaváhání soupeři nemilosrdně trestají.Doufám,že v příštích zápasech se nám podaří boby urvat.