Okénko trenéra 27.kolo

V dnešním zápase nás čekal nevyzpytatelný soupeř a těžký soupeř . My jsme si chtěli plným bodovým ziskem zajistit minimálně 3 místo v soutěži .

Ve velmi dobré zápase , kde obě dvě mužstva se snažila o kombinační fotbal ,bylo k vidění mnoho zajímavých momentů a brankových příležitostí .

Zápas měl náš tradiční domácí scénář , kdy po několika neproměněných brankových příležitostí soupeř v závěru poločasu vstřelí branku . My jsme mohli ještě před odchodem do šatny vyrovnat , ale v pokutovém území soupeře jsme brankovou šanci nevyřešili dobře . Ve druhém poločase jsme přidali na tempu , dále si vytvářeli brankové příležitosti a dále je také spalovali . Ale přeci jenom si míč našel 2x cestu do hostující branky . A když už hosté branku nepřidali , odcházeli jsme s 3 bodovým ziskem na konci zápasu po zásluze do šaten .

Všichni hráči podali bojovný výkon a těší se na zápas jara do Ostré .