OKÉNKO TRENÉRA 14.+15. KOLO

JAK HODNOTÍ ASISTENT TRENÉRA A TÝMU MIROSLAV SUPÁČEK POSLEDNÍ DVĚ UTKÁNÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZÓNY? ÁČKO V NICH ZÍSKALO DŮLEŽITÝCH 5 BODŮ, TAKŽE SAMOZŘEJMĚ KLADNĚ.

Hostouň:Souš 2:1 PK     (Veverka)

Tak, konečně se nám podařilo oloupit o body tým z Top pětky, mohly být tři, ale jsou dva, ty se také počítají. V penaltovém rozstřelu se zaskvěl brankář Pettík, který dvě chytil a nakonec jednu proměnil. Týmy ze severu nám svědčí.

Štětí:Hostouň 1:2           (Veverka, Krndžija)

Deštivé sobotní dopoledne nám svědčilo. Na dobře připraveném hřišti ve Štětí jsme po velmi dobrém výkonu naplno bodovali. Do jarních bojů jdeme s 20ti body, což je dobrá výchozí pozice. Hráčům patří dík za předvedený výkon.

Fanouškům přejeme veselé Vánoce a těšíme se na jejich přízeň v jarní sezoně. Společně to dááááááme !!!!!!