OKÉNKO TRENÉRA 10. KOLO

A TÝM JEL K UTKÁNÍ DO VELVAR PLN OPTIMISMU, KTERÝ SI NALIL DO ŽIL DOMÁCÍM VÍTĚZSTVÍM NAD METEOREM PRAHA. VINOU TĚŽKÉHO TERÉNU A VLASTNÍCH CHYB ALE PROHRÁL 0:3.

Komentář trenéra Miroslava Supáčka:

Smutné odpoledne ve Velvarech, dnes jsme si vypili kalich hořkosti do dna. Po dobrém vstupu do zápasu jsme z první šance inkasovali z Pk.ve 29.min. Poté jsme stejnou výhodou pohrdli , soupeř šel po vyloučení do 10ti a my z ojedinělé šance za 2 minuty na to inkasovali a, když jsme z přímého kopu ze strany dostali ve 40.min. i třetí gól, bylo dílo zkázy dokonáno. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně s vůlí výsledek zvrátit, ale náš tlak byl bezzubý, bez vyložené gólové šance.