Ohlédnutí za víkendem
V minulém týdnu se zapojilo do mistrovských soutěží pět týmů Hostouně. Ve dvou utkáních slavil Sokol výhru, v jednom případě skončil zápas nerozhodně a dvakrát šlo vítězství za soupeřem.
A tým | ČFL – skupina A |
19. kolo |
||||
Sokol Hostouň – FK Králův Dvůr |
Hostouň |
3:1 (1:1) |
|||
|
|
|
|||
U19 | Krajský přebor |
15. kolo |
||||
TJ Kunice – Sokol Hostouň |
Kunice |
4:1 (0:1) |
|||
|
|
|
|||
U17 | Krajský přebor |
15. kolo |
||||
TJ Kunice – Sokol Hostouň |
Kunice |
5:2 (2:0) |
|||
|
|
|
|||
U15 | Krajský přebor |
21. kolo |
||||
Sokol Hostouň – FK Králův Dvůr |
Rynholec |
9:0 (4:0) |
|||
|
|
|
|||
U13 | Krajský přebor |
21. kolo |
||||
Sokol Hostouň – FK Králův Dvůr |
Rynholec |
2:2 (0:1) |
|||
|
|
|
|||
A MUŽSTVO | ČFL – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
FK Loko Vltavín |
19 |
13 |
2 |
4 |
46:22 |
41 |
2 |
FK Králův Dvůr |
19 |
10 |
5 |
4 |
33:22 |
35 |
3 |
FC Písek fotbal |
19 |
10 |
4 |
5 |
32:19 |
34 |
4 |
FK Motorlet Praha |
19 |
8 |
6 |
5 |
25:24 |
30 |
5 |
FK Admira Praha |
19 |
7 |
8 |
4 |
29:24 |
29 |
6 |
SK Slavia Praha B |
19 |
8 |
4 |
7 |
38:27 |
28 |
7 |
TJ Jiskra Domažlice |
17 |
7 |
6 |
4 |
34:26 |
27 |
8 |
FC Slavia Karlovy Vary |
19 |
8 |
3 |
8 |
25:23 |
27 |
9 |
FC Slavoj Vyšehrad |
15 |
8 |
3 |
4 |
31:30 |
27 |
10 |
FC Viktoria Plzeň B |
19 |
6 |
6 |
7 |
25:24 |
24 |
11 |
1. FK Příbram B |
18 |
7 |
3 |
8 |
30:35 |
24 |
12 |
Sokol Hostouň |
19 |
5 |
4 |
10 |
22:32 |
19 |
13 |
SK Benešov |
18 |
4 |
6 |
8 |
23:29 |
18 |
14 |
Povltavská FA |
19 |
4 |
3 |
12 |
24:37 |
15 |
15 |
FK Baník Sokolov 1948 |
18 |
4 |
3 |
11 |
20:41 |
15 |
16 |
SK Rakovník |
18 |
3 |
4 |
11 |
19:41 |
13 |
B MUŽSTVO | I.B TŘÍDA – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
SK Slaný "B" |
15 |
12 |
0 |
3 |
53:18 |
36 |
2 |
SK Kladno "B" |
15 |
11 |
2 |
2 |
69:20 |
35 |
3 |
Sokol Hostouň "B" |
14 |
10 |
3 |
1 |
75:27 |
33 |
4 |
SK Lány |
15 |
7 |
3 |
5 |
41:26 |
24 |
5 |
FC 05 Zavidov |
15 |
7 |
2 |
6 |
38:37 |
23 |
6 |
TJ Sokol Mšec |
15 |
5 |
4 |
6 |
29:31 |
19 |
7 |
AFK Loděnice |
15 |
5 |
4 |
6 |
31:34 |
19 |
8 |
SK Braškov |
15 |
5 |
4 |
6 |
27:32 |
19 |
9 |
TJ Baník Lubná |
15 |
4 |
4 |
7 |
19:49 |
16 |
10 |
Sokol Jedomělice |
15 |
3 |
5 |
7 |
26:36 |
14 |
11 |
TJ Baník Švermov |
15 |
3 |
4 |
8 |
24:46 |
13 |
12 |
SK Velké Přítočno |
14 |
3 |
3 |
8 |
23:41 |
12 |
13 |
TJ Sokol Klobuky |
13 |
3 |
3 |
7 |
22:47 |
12 |
14 |
FK Rudná |
15 |
3 |
3 |
9 |
23:56 |
12 |
U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
FK Říčany, spolek |
14 |
11 |
1 |
2 |
44:24 |
34 |
2 |
Povltavská FA |
13 |
10 |
2 |
1 |
52:17 |
32 |
3 |
SK Kladno "B" |
14 |
10 |
0 |
4 |
58:19 |
30 |
4 |
SK Slaný |
14 |
7 |
1 |
6 |
33:31 |
22 |
5 |
TJ Baník Švermov |
14 |
6 |
2 |
6 |
31:42 |
20 |
6 |
TJ Kunice |
14 |
5 |
3 |
6 |
26:32 |
18 |
7 |
Sokol Hostouň |
13 |
4 |
2 |
7 |
28:41 |
14 |
8 |
FK Králův Dvůr |
12 |
3 |
0 |
9 |
17:27 |
9 |
9 |
TJ TATRAN Sedlčany |
13 |
3 |
0 |
10 |
15:47 |
9 |
10 |
SK Kročehlavy |
13 |
2 |
1 |
10 |
21:45 |
7 |
U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
Povltavská FA |
14 |
11 |
2 |
1 |
54:13 |
35 |
2 |
FK Říčany |
16 |
11 |
1 |
4 |
38:24 |
34 |
3 |
SK Slaný |
15 |
9 |
2 |
4 |
57:35 |
29 |
4 |
SK Kladno "B" |
15 |
9 |
1 |
5 |
62:26 |
28 |
5 |
SK Rakovník |
15 |
7 |
5 |
3 |
45:39 |
26 |
6 |
SK Kročehlavy |
14 |
7 |
3 |
4 |
36:29 |
24 |
7 |
Sokol Hostouň |
16 |
5 |
4 |
7 |
25:34 |
19 |
8 |
TJ Kunice |
16 |
5 |
2 |
9 |
38:53 |
17 |
9 |
FK Králův Dvůr |
15 |
4 |
1 |
10 |
34:34 |
13 |
10 |
TJ Baník Švermov |
16 |
2 |
2 |
12 |
25:85 |
8 |
11 |
TJ TATRAN Sedlčany |
14 |
1 |
1 |
12 |
15:57 |
4 |
U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
SK Hořovice |
19 |
19 |
0 |
0 |
153:11 |
57 |
2 |
Povltavská FA |
20 |
18 |
0 |
2 |
156:29 |
54 |
3 |
Sokol Hostouň |
19 |
17 |
1 |
1 |
147:21 |
52 |
4 |
Český lev - Union Beroun |
20 |
14 |
2 |
4 |
85:38 |
44 |
5 |
SK Rakovník |
21 |
12 |
2 |
7 |
81:54 |
38 |
6 |
FK Čechie Kralupy n/Vltavou |
19 |
12 |
1 |
6 |
89:30 |
37 |
7 |
MFK Dobříš |
20 |
12 |
0 |
8 |
104:41 |
36 |
8 |
SK SPARTAK Příbram |
21 |
11 |
2 |
8 |
99:47 |
35 |
9 |
SK Rapid Psáry |
20 |
11 |
1 |
8 |
51:49 |
34 |
10 |
TJ Viktoria Vestec |
18 |
10 |
1 |
7 |
65:49 |
31 |
11 |
SK Slaný |
21 |
8 |
0 |
13 |
60:74 |
24 |
12 |
Baník Švermov/Brandýsek |
21 |
7 |
1 |
13 |
40:115 |
22 |
13 |
TJ TATRAN Sedlčany |
20 |
6 |
0 |
14 |
33:77 |
18 |
14 |
FK Králův Dvůr |
21 |
3 |
1 |
17 |
21:110 |
10 |
15 |
SK Slavia Jesenice |
20 |
3 |
1 |
16 |
34:152 |
10 |
16 |
TJ Slovan Velvary |
21 |
1 |
0 |
20 |
9:195 |
3 |
17 |
Fotbal Zákolany |
21 |
0 |
1 |
20 |
28:163 |
1 |
U13 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
SK Hořovice |
22 |
19 |
2 |
1 |
106:27 |
59 |
2 |
TJ TATRAN Rakovník |
22 |
18 |
2 |
2 |
124:31 |
56 |
3 |
Povltavská FA |
21 |
16 |
2 |
3 |
141:42 |
50 |
4 |
MFK Dobříš |
22 |
16 |
1 |
5 |
130:44 |
49 |
5 |
TJ Viktoria Vestec |
21 |
14 |
5 |
2 |
120:37 |
47 |
6 |
Fotbal Zákolany |
21 |
13 |
3 |
5 |
115:52 |
42 |
7 |
FK Čechie Kralupy n/Vltavou |
22 |
11 |
4 |
7 |
105:77 |
37 |
8 |
SK Rakovník |
22 |
11 |
2 |
9 |
74:52 |
35 |
9 |
SK Slavia Jesenice |
22 |
10 |
3 |
9 |
89:68 |
33 |
10 |
FK Králův Dvůr |
22 |
10 |
2 |
10 |
80:68 |
32 |
11 |
SK Slaný |
22 |
8 |
2 |
12 |
69:74 |
26 |
12 |
Baník Švermov/Brandýsek |
22 |
7 |
1 |
14 |
71:124 |
22 |
13 |
TJ TATRAN Sedlčany |
22 |
6 |
1 |
15 |
82:98 |
19 |
14 |
Sokol Hostouň |
20 |
5 |
2 |
13 |
40:98 |
17 |
15 |
SK SPARTAK Příbram |
22 |
5 |
0 |
17 |
47:98 |
15 |
16 |
SK Rapid Psáry |
22 |
4 |
3 |
15 |
59:156 |
15 |
17 |
Český lev - Union Beroun |
21 |
4 |
1 |
16 |
52:130 |
13 |
18 |
TJ Slovan Velvary |
22 |
0 |
0 |
22 |
19:247 |
0 |