Odehráno - 44. týden
Předposlední podzimní porce utkání přinesla našim barvám tři vítězství a čtyři porážky. Kompletní výsledkový servis, včetně střelců a aktuálních tabulek, najdete v článku.
A tým | ČFL - skupina A |
14. kolo |
||||
Admira Praha – Sokol Hostouň |
1:2 (0:1) |
Vlasák, Contreras |
|||
|
|
|
|||
B tým | 1. B třída - skupina A |
1. kolo |
||||
Sokol Hostouň – Sokol Vraný |
4:2 (3:1) |
Kornacki, Sihnaievskyi, Motlík, |
|||
|
|
Inneman |
|||
U19 | Krajský přebor |
14. kolo |
||||
Hostouň/Švermov – B. Poděbrady |
3:4 (1:1) |
3x Frühauf |
|||
|
|
|
|||
U17 | Krajský přebor |
14. kolo |
||||
Hostouň/Švermov – B. Poděbrady |
5:2 (2:2) |
3x Maršoun, Dhouieb, Lopuliak |
|||
|
|
|
|||
U15 | Krajský přebor |
14. kolo |
||||
SK Vyžlovka – Sokol Hostouň |
2:0 (0:0) |
|
|||
|
|
|
|||
U13 | Krajský přebor |
14. kolo |
||||
SK Vyžlovka – Sokol Hostouň |
12:1 (2:0) |
Reger |
|||
|
|
|
|||
U13 B | Okresní přebor |
2. kolo |
||||
Hostouň/Hřebeč – Tuchlovice |
2:4 (2:2) |
|
|||
|
|
|
|||
A MUŽSTVO | ČFL – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
Bohemians Praha 1905 B |
14 |
10 |
1 |
3 |
30:13 |
31 |
2 |
FC Viktoria Plzeň B |
14 |
10 |
0 |
4 |
30:14 |
30 |
3 |
FK Admira Praha |
14 |
9 |
3 |
2 |
26:11 |
30 |
4 |
TJ Jiskra Domažlice |
14 |
9 |
3 |
2 |
24:19 |
30 |
5 |
FK Loko Vltavín |
14 |
7 |
2 |
5 |
21:15 |
23 |
6 |
Sokol Hostouň |
14 |
6 |
3 |
5 |
21:24 |
21 |
7 |
FK Zbuzany 1953 |
14 |
5 |
4 |
5 |
28:23 |
19 |
8 |
FK ROBSTAV Přeštice |
14 |
5 |
2 |
7 |
26:27 |
17 |
9 |
FC Slavia Karlovy Vary |
14 |
5 |
2 |
7 |
21:23 |
17 |
10 |
Povltavská FA |
14 |
4 |
5 |
5 |
19:25 |
17 |
11 |
FC Písek fotbal |
14 |
5 |
1 |
8 |
21:36 |
16 |
12 |
FK Motorlet Praha |
14 |
3 |
5 |
6 |
16:18 |
14 |
13 |
FK Králův Dvůr |
14 |
4 |
2 |
8 |
19:26 |
14 |
14 |
SK Dynamo Č. Budějovice B |
14 |
3 |
4 |
7 |
14:20 |
13 |
15 |
FK DUKLA Praha B |
14 |
3 |
4 |
7 |
19:28 |
13 |
16 |
FK Baník Sokolov 1948 |
14 |
3 |
1 |
10 |
17:30 |
10 |
B MUŽSTVO | I.B TŘÍDA – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
TJ Sokol Tuchoměřice |
12 |
11 |
0 |
1 |
51:8 |
33 |
2 |
SK Braškov |
12 |
9 |
1 |
2 |
35:12 |
28 |
3 |
FK Hředle |
12 |
8 |
2 |
2 |
36:15 |
26 |
4 |
SK Baník Libušín |
12 |
7 |
3 |
2 |
29:9 |
24 |
5 |
TJ SOKOL VRANÝ |
12 |
6 |
3 |
3 |
35:26 |
21 |
6 |
FC 05 Zavidov |
12 |
5 |
3 |
4 |
29:20 |
18 |
7 |
Sokol Hostouň "B" |
12 |
6 |
0 |
6 |
26:25 |
18 |
8 |
TJ Sokol Mšec |
12 |
5 |
2 |
5 |
23:31 |
17 |
9 |
SK Lány |
12 |
5 |
1 |
6 |
24:25 |
16 |
10 |
TJ Baník Švermov |
12 |
4 |
1 |
7 |
16:29 |
13 |
11 |
SK Lhota |
12 |
2 |
3 |
7 |
14:24 |
9 |
12 |
TJ TATRAN Rakovník |
12 |
2 |
1 |
9 |
14:51 |
7 |
13 |
TJ Roztoky |
12 |
2 |
0 |
10 |
16:50 |
6 |
14 |
TJ Baník Lubná |
12 |
1 |
2 |
9 |
11:34 |
5 |
U19 | KRAJSKÝ PŘEBOR
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
Povltavská FA |
14 |
9 |
5 |
0 |
36:17 |
32 |
2 |
FK Říčany |
14 |
8 |
4 |
2 |
44:19 |
28 |
3 |
FK Bohemia Poděbrady |
14 |
8 |
2 |
4 |
41:31 |
26 |
4 |
SK Kosmonosy |
14 |
8 |
2 |
4 |
35:27 |
26 |
5 |
SK Slaný |
14 |
7 |
3 |
4 |
41:20 |
24 |
6 |
FK PŠOVKA Mělník |
14 |
7 |
1 |
6 |
49:37 |
22 |
7 |
SK POLABAN Nymburk |
14 |
5 |
6 |
3 |
34:22 |
21 |
8 |
Viktorie Velký Osek |
14 |
7 |
0 |
7 |
31:41 |
21 |
9 |
SK Lhota |
14 |
5 |
5 |
4 |
26:28 |
20 |
10 |
MFK Dobříš |
14 |
5 |
4 |
5 |
30:26 |
19 |
11 |
Sparta Kutná Hora |
14 |
5 |
4 |
5 |
22:32 |
19 |
12 |
SK Kladno "B" |
14 |
5 |
2 |
7 |
38:31 |
17 |
13 |
FC Velim |
14 |
4 |
2 |
8 |
21:37 |
14 |
14 |
Hostouň / Švermov |
14 |
3 |
3 |
8 |
27:33 |
12 |
15 |
SK SPARTAK Příbram |
14 |
3 |
2 |
9 |
30:48 |
11 |
16 |
TATRAN Sedlčany |
14 |
0 |
1 |
13 |
9:65 |
1 |
U17 | KRAJSKÝ PŘEBOR
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
SK POLABAN Nymburk |
14 |
13 |
0 |
1 |
64:9 |
39 |
2 |
MFK Dobříš |
14 |
11 |
0 |
3 |
54:22 |
33 |
3 |
Hostouň / Švermov |
14 |
10 |
1 |
3 |
52:19 |
31 |
4 |
Povltavská FA |
14 |
10 |
0 |
4 |
69:23 |
30 |
5 |
FK PŠOVKA Mělník |
14 |
9 |
1 |
4 |
47:22 |
28 |
6 |
SK Slaný |
14 |
9 |
0 |
5 |
40:36 |
27 |
7 |
SK Kosmonosy |
14 |
7 |
4 |
3 |
44:25 |
25 |
8 |
SK Kladno "B" |
14 |
7 |
3 |
4 |
41:32 |
24 |
9 |
FK Bohemia Poděbrady |
14 |
7 |
0 |
7 |
42:58 |
21 |
10 |
FC Velim |
14 |
5 |
1 |
8 |
33:47 |
16 |
11 |
Sparta Kutná Hora |
14 |
3 |
3 |
8 |
25:42 |
12 |
12 |
Viktorie Velký Osek |
14 |
3 |
2 |
9 |
27:57 |
11 |
13 |
FK Říčany |
14 |
3 |
2 |
9 |
17:50 |
11 |
14 |
SK SPARTAK Příbram |
14 |
3 |
1 |
10 |
33:48 |
10 |
15 |
SK Lhota |
14 |
2 |
1 |
11 |
27:57 |
7 |
16 |
TJ TATRAN Sedlčany |
14 |
0 |
1 |
13 |
16:84 |
1 |
U15 | KRAJSKÝ PŘEBOR
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
SK Vyžlovka |
14 |
12 |
0 |
2 |
51:13 |
36 |
2 |
SK SPARTAK Příbram |
14 |
10 |
1 |
3 |
57:30 |
31 |
3 |
FK Brandýs - Boleslav |
14 |
9 |
2 |
3 |
44:21 |
29 |
4 |
SK Kosmonosy |
14 |
8 |
3 |
3 |
39:18 |
27 |
5 |
SK Rakovník |
14 |
8 |
1 |
5 |
39:27 |
25 |
6 |
Sokol Hostouň |
14 |
8 |
1 |
5 |
29:23 |
25 |
7 |
FK Bohemia Poděbrady |
14 |
7 |
1 |
6 |
27:34 |
22 |
8 |
SK Český Brod |
14 |
7 |
0 |
7 |
46:37 |
21 |
9 |
TJ Kunice |
14 |
6 |
1 |
7 |
44:38 |
19 |
10 |
SK Benátky n/J |
14 |
6 |
1 |
7 |
25:31 |
19 |
11 |
SK POLABAN Nymburk |
14 |
6 |
0 |
8 |
34:36 |
18 |
12 |
AFK Milovice |
14 |
6 |
0 |
8 |
23:34 |
18 |
13 |
MFK Dobříš |
14 |
5 |
1 |
8 |
20:29 |
16 |
14 |
ČLU Beroun |
14 |
5 |
0 |
9 |
31:41 |
15 |
15 |
SK Rapid Psáry |
14 |
2 |
0 |
12 |
18:65 |
6 |
16 |
TJ TATRAN Sedlčany |
14 |
1 |
0 |
13 |
9:59 |
3 |
U13 | KRAJSKÝ PŘEBOR – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
MFK Dobříš |
14 |
11 |
1 |
2 |
57:16 |
34 |
2 |
SK POLABAN Nymburk |
14 |
10 |
1 |
3 |
93:26 |
31 |
3 |
SK Český Brod |
14 |
10 |
1 |
3 |
73:30 |
31 |
4 |
TJ TATRAN Sedlčany |
14 |
10 |
0 |
4 |
66:24 |
30 |
5 |
SK SPARTAK Příbram |
14 |
9 |
3 |
2 |
69:33 |
30 |
6 |
SK Kosmonosy |
14 |
10 |
0 |
4 |
63:28 |
30 |
7 |
TJ Kunice |
14 |
9 |
1 |
4 |
100:34 |
28 |
8 |
SK Vyžlovka |
14 |
8 |
0 |
6 |
64:73 |
24 |
9 |
FK Brandýs - Boleslav |
14 |
6 |
2 |
6 |
28:29 |
20 |
10 |
SK Rakovník |
14 |
5 |
3 |
6 |
56:46 |
18 |
11 |
AFK Milovice |
14 |
6 |
0 |
8 |
28:39 |
18 |
12 |
ČLU Beroun |
14 |
5 |
1 |
8 |
32:36 |
16 |
13 |
SK Benátky n/J |
14 |
2 |
1 |
11 |
22:68 |
7 |
14 |
Sokol Hostouň |
14 |
2 |
0 |
12 |
14:92 |
6 |
15 |
FK Bohemia Poděbrady |
14 |
2 |
0 |
12 |
25:105 |
6 |
16 |
SK Rapid Psáry |
14 |
0 |
0 |
14 |
11:122 |
0 |
U13 B | OKRESNÍ PŘEBOR – SKUPINA A
# |
DRUŽSTVO |
Z |
V |
R |
P |
SKÓRE |
B |
1 |
TJ Unhošť "A" |
8 |
8 |
0 |
0 |
65:5 |
24 |
2 |
SK Velké Přítočno |
7 |
6 |
0 |
1 |
38:14 |
18 |
3 |
AFK Tuchlovice |
8 |
5 |
0 |
3 |
36:14 |
15 |
4 |
SK Kročehlavy "A" |
8 |
5 |
0 |
3 |
41:22 |
15 |
5 |
SK Vinařice "A"/Libušín "A" |
8 |
4 |
0 |
4 |
26:38 |
11 |
6 |
SK Kladno |
6 |
3 |
0 |
3 |
19:15 |
10 |
7 |
Sokol Hostouň/ Hřebeč |
8 |
2 |
0 |
6 |
20:39 |
6 |
8 |
FK Slavoj Kladno |
7 |
1 |
0 |
6 |
11:40 |
3 |
9 |
SK Buštěhrad |
8 |
0 |
0 |
8 |
3:72 |
0 |