NAPSALI O NÁS: Hyského tým Hostouň porazila

Výsledek úvodního přípravného zápasu fotbalistů Sokola Hostouň režíroval útočník Martin Zeman. Do sítě Královic se trefil hned dvakrát a jeho tým díky tomu otočil skóre na konečných 2:1 (0:1) ve svůj prospěch.

„Herní převahu jsme měli, ale jinak to mělo atributy první přípravy. byli jsme nedůrazní v koncovce a byla tam i řada nepřesností," říkal asistent kouče Miroslav Supáček, jehož tým se hned po zápase v Rynholci odebral na kondiční soustředění do Břízek v Jizerských horách.

Zajímavostí zápasu byl start spolukomentátora fotbalových přenosů ČT Martina Hyského. Někdejší slávista, který si zahrál i za Kladno (a sestoupil s ním do třetí ligy), vede Královice jako hrající kouč.

Hostouň – Královice 2:1 (0:1).

Hostouň: Pettík – Krndžija, Hanuščík, Viduna, T. Krupička – Vašák, Marek, L. Krupička, Rouček – Zeman, Šilhán. Střídali: Burant, Čurda, Novák, Vlasatý.

Autor: Rudolf Muzika
Zdroj: http://kladensky.denik.cz/fotbal_region/hyskeho-tym-hostoun-porazila-20170210.html