NAPSALI O NÁS: Hostouň body z Mostu nepotvrdila

Fotbalisté Hostouně nenavázali na tři divizní body z Mostu. V souboji s rakovnickým Tatranem sice měl balon častěji u nohy a více zakončovala, gól však dali hosté ze své jediné velké příležitosti.

Dvacet minut před koncem rozhodl Schwendt, který dostal lobem balon za obranu a z první se pěkně trefil do pravého horního rohu svatyně brankáře Pettika, jenž zaskočil za zraněného Pavlíka.

„Tahle už to nikdy netrefí. Když to zkusí desetkrát, tak to půjde desetkrát pryč," uvedl kapitán poražených Ondřej Burant a litoval, že se jim nepodařilo proměnit některou ze šancí. Třeba tu z první půle, kdy střílel Šilhan na dlouhou nohu nad.

V druhé měl dobrý trestňák Zeman. V posledních fázích utkání hosté odvraceli balon na brankové čáře. „Byl to remízový zápas," mínil Burant s tím, že nečekanou ztrátu musí napravit teď venku. Mají na to dva pokusy – v Libiši a v Brodu.

Autor: Jiří Nagy
Zdroj: Kladenský deník