KD: Trochu to dřelo, o to je výhra cennější

Hostouň - Domácí našli na závěr podzimu v Tomáši Tichém nového kanonýrka.

Ve středu pomohl v dohrávce k výhře 3:1 nad Louny a v neděli rozhodl zápas s Meteorem (11.), potom, co se nejlépe zorientoval u odraženého míče.

Kouč vítězů Zdeněk Hašek mínil, že to bylo hodně bojovné utkání.

„My jsme se nedokázali dostat k naší hře, protože nám chyběla mezihra,“ mínil s tím, že jejich výkon poznamenaly absence.

„Máme velkou marodku, ale nestěžujeme si na to. Náš kádr je široký a každý hráč musí ukázat, že divizi za Hostouň může hrát,“ prohlásil Hašek a dodal, že ani soupeř jim toho moc nedovolil.

„Nebylo to optimální, proto je naše výhra cennější,“ doplnil hostouňský kormidelník a pochválil brankáře Pettíka, jenž chytil dva góly.

Na druhé straně putovala Hájkova rána od tyče po čáře mimo bránu. Navíc domácí nedokázali využít několik slibných přečíslení.

Jak zmínil kouč už třetího týmu pořadí, bylo to částečně i zbrklostí.

Autor: Jiří Nagym, zdroj