KD: Palec nahoru pro Štěpána Hájka

Kladno - Fotbalisté Hostouně vstoupili do přípravného období vítězně. V Uhříněvsi porazili juniorku Bohemians 1905 těsně 3:2, když díky čistému hattricku v pločase střídajícího Štěpána Hájka otočili nepříznivý stav 0:2.

Kouč Zdeněk Hašek vystřídal v utkání téměř dvacítku hráčů a zkoušel i nové borce. "O některých jsme přesvědčeni, že je chceme," uvedl s tím, že teď je míč na straně vedení klubu.

Konkrétně si zahráli Stojka, Fary, exkladenský Kolmistr, Věchtík, libušínský Bejbl a z béčka Linc.

Trenér vítězů ocenil, že jeho svěřenci bojovností dokázali obrátit nepříznivý vývoj. "Každé vítězství je dobré. Důležitější ale je, že se nikdo nezranil," řekl Hašek.

Hostouň - Bohemians 1905 jun. 3:2 (0:1).
Branky: Hájek 3.
Hostouň: Kudrna (46. Pettik) - Krndžija, Motlík (46. Krndžija), Charvát (46. Vašák) - Kolmistr,  Trapp (46. Marek), Gibilov (60. Bejbl), Věchtík (60. Linc), Fary - Gajecký (46. Hájek), Kabele

zdroj, autor: Jiří Nagy