KD: Dirigent Hašek nemohl být nespokojený

Kladno - Hostouňská filharmonie koncertovala na severu Čech, kde prim zahrál nový sólista.

Vojtěch Gajecký ve své premiéře v zelenobílém vstřelil úvodní gól utkání a po změně stran ještě zvyšoval na 3:0.

Hosté nakonec uštědřili českolipskému Arsenalu čistého bůra!  Zmíněného borce, jenž prošel Duklou a naposledy hrál na Aritmě, získali v den utkání, s týmem však trénoval celý týden.

"Je to hezké, že se uvedl dvěma góly. Mám radost, alespoň dá něco do kasy," usmíval se nadmíru spokojený kouč Zdeněk Hašek.

Podle něj domácí zlomil druhý gól, který vstřelil po hodině hry Šilhan.

"Mají to hodně postavené na pohybu a důrazu, ve vápně ale byli neškodní. Nechci tím však naše vítězství snižovat. Za 5:0 nemohu být nespokojený," uvedl hostouňský kormidelník, jenž ukázal pevnou ruku.

V pátek se ženil Trnka, na jehož veselce byli tři spoluhráči (Novák, Hanuščík, Krupička), kteří za absenci na tréninku nenastoupili v základu.

"Máme široký kádr. Šanci dostali  jiní a třeba Dukát svoji úlohu splnil. Každý je nahraditelný a jsem rád, že to všichni viděli," uzavřel Hašek.

O zbývající góly se podělili Hájek a Novák.

Zdroj, Autor: Jiří Nagy