24. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 28. kolo: Sokol Hostouň vs. FC Táborsko akademie (Hostouň)

Hostouňští na úvod přípravy s Táborskem

V úvodním utkání přípravy Hostouňští v sobotu dopoledne změří síly s druholigovým Táborskem. Utkání se odehraje na hřišti Sokola Kněževes s časem výkopu v 10:30.

09. 07. 2022 (10:30) | Sokol Hostouň vs. FC MAS Táborsko

Hřiště: TJ Sokol Kněževes – Na Hřišti 164, Kněževes

Představení soupeře

FC MAS Táborsko (celým názvem: Football Club Moravské akciové strojírny Táborsko) je český fotbalový klub, který sídlí v Táboře v Jihočeském kraji. Založen byl v roce 2012 po sloučení jihočeských klubů FK Spartak MAS Sezimovo Ústí a FK Tábor. Největším úspěchem klubu bylo dosažení třetího místa ve druhé nejvyšší soutěži v sezóně 2013/14. Od sezóny 2020/21 působí ve druhé nejvyšší fotbalové soutěži v České republice. Klubové barvy jsou modrá a bílá. ZDROJ

V obnovené druholigové premiéře (2020/21) skončilo Táborsko se ziskem 31 bodů jen těsně nad sestupovou propastí. Loňská sezona se Jihočechům vydařila o poznání lépe. Ve 30 odehraných kolech posbírali 40 bodů, čímž si zajistili umístění v klidném středu tabulky (8.). Nejlepším střelcem mužstva se stal s 9 přesnými zásahy Muhamed Tijani (hostování z Baníku Ostrava). V letním přípravném období mají svěřenci nového lodivoda Táborska Radoslava Kováče náskok dvou utkání. V prvním přátelském utkání podlehli Bohemians 3:5. V posledním hraném utkání pak prohráli po dobrém výkonu s mistrovskou Plzní 0:3.

Vzájemná utkání

18. 08. 2019 | PZ: FC MAS Táborsko vs. Sokol Hostouň 4:0 (4:1)