HOSTOUŇ - STŘEŠOVICE 14:3, SP

Další zápas Zimní ligy Motorletu sehrál tým Starší přípravky. V optimální sestavě a s velkou chutí napravit prohru z minulého týdne. Povedený začátek, tři útoky - tři branky, tým pokračoval v klidu k vysokému skóre. Nicméně našly se i momenty, kdy zbytečně zvolnil, či hráči zvolili riskantní řešení a ne vždy se to vyplatilo, soupeř 3x trestal. Pozitivní je, že hráči dobře kombinovali video čas 8:20 (ZDE) Některé z branek byly vysloveně pohledné, hráči i přihlížející si utkání užili i přes ostrý severák, který mač provázel.

Prohlédněte si video ZDE

A fotogalerii ZDE popř. ZDE

Příští týden nás čeká turnaj v Jesenici a další kolo Zimní ligy Motorlet, držte nám palce v souboji s týmem z Prahy Podolí.

Bohumil Kučera