B tým | Béčko si veze ze Mšece dva body

Hráči „béčka“ dnes sehráli první venkovní utkání a zároveň si premiérově na jaře vyzkoušeli, jaké to je si zahrát na přírodní trávě.

Ve Mšeci sice hráči Hostouně prohrávali od první minuty, ale brankami Nachtigala (z penalty) a Onu Nsii dokázali skóre otočit. Poslední tečku za úvodním poločasem však měli opět domácí a do kabin se šlo za stavu 2:2. V druhé části hry již žádná branka nepadla a stejně jako před týdnem v Rynholci přišel na řadu penaltový rozstřel o druhý bod z utkání. Z toho vyšli opět lépe hostouňští.

TJ Sokol Mšec vs. Sokol Hostouň 2:3 pp (2:2)

Sestava: Obrcian - Dolejš (40. Hlava), Viduna, Seidl - Tygl, Dědeček, Nachtigal, Bureš, Žíla (84. Mikeš) - Linc, Onu Nsii (77. Kubát)

Branky: 27. Nachtigal (p), 30. Onu Nsii

Žluté karty: Bureš

Rozhodčí: Jarolímek Roman - Jarolímek Miloš, Doubrava Jakub