6. kolo, 01. 10. 2017

Sokol Hostouň 5 : 2

Sestava Hostouň: Jakub Varhulík, David Dvořák, Martin Hendrych, Matěj Richter, Martin Maxant, Milan Máj, Petr Kopuletý, Vojtěch Tyle, Michal Čečetka, Ondřej Drahota, Petr Študent

Náhradníci Hostouň: Adam Ďurčanský, Ladislav Nachtigal, Milan Rubáš, Tomáš Novák, Jan Kopuletý, Ondřej Kučera

Střelci Hostouň:
Martin Maxant - 60. minuta
Petr Študent - 63. minuta

Žluté karty: Adam Ďurčanský

Rozhodčí: Pagáč Tomáš

Počet diváků: 20

Hřiště: Stadion Vojtěcha Zeithamla

Komentář k zápasu:

Polovina hráčů Smečna, kteří v tomto utkání proti nám nastoupili, patří věkem do kategorie starších žáků. Na první pohled by se tak mohlo zdát, že zápas byl pro nás jednoduchý. Nebyla to však pravda, protože hosté hráli velmi dobře. Přesto jsme po většinu zápasu diktovali tempo hry, tlačili se do zakončení a vypracovali si několik brankových příležitostí. Zajímavostí je, že první a poslední gól v zápase byl vlastní (po jednom na každé straně). Postupně se gólově prosadili dvakrát Čečetka, po jednom góle přidali Maxant a Študent a vlastním gólem nám pomohli hosté.