5. kolo, 24. 09. 2017

TJ Baník Stochov 1 : 2 Sokol Hostouň

Sestava Hostouň: David Dvořák, Martin Hendrych, Milan Rubáš, Tomáš Novák, Jan Paluka, Milan Máj, Petr Kopuletý, Vojtěch Tyle, Michal Čečetka, Ondřej Drahota, Ondřej Kučera

Náhradníci Hostouň: Jakub Varhulík, Adam Ďurčanský, Lukáš Fanta

Rozhodčí: Pískač Lukáš

Počet diváků: 10

Hřiště: Stochov

Komentář k zápasu:

I když jsme se od začátku snažili o kombinační hru, výšková a fyzická převaha domácích se projevila a v úvodních minutách jsme se na soupeřovu polovinu moc nedostávali. Vyvrcholilo to ve 20. min, kdy jsme propadli v souboji a špatného postavení naší obrany využil útočník domácích Ploch. Ten po samostatném "nájezdu" otevřel skóre.

Postupně jsme se stále víc prosazovali a už o pět min. jsme zahrávali rohový kop, ze kterého po nacvičeném signálu vyrovnal Rubáš. Celkově se hrál vyrovnaný zápas, kde "každý chvilku tahal pilku". Příležitosti ke skórování jsme si vypracovali my i Stochov. Branka padla až v 80. min, když po centru Kučeru, Máj předskočil a přehlavičkoval gólmana domácích.