20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

12. kolo, 15. 10. 2017

Sokol Hostouň 0 : 5 TJ Baník Stochov

Sestava Hostouň: Jakub Varhulík, Jan Cikhart, David Dvořák, Milan Rubáš, Tomáš Novák, Milan Máj, Vojtěch Tyle, Michal Čečetka, Jan Kopuletý, Ondřej Drahota, Petr Študent

Náhradníci Hostouň: Martin Hendrych, Adam Ďurčanský, Ladislav Nachtigal, Martin Maxant, Jan Paluka

Rozhodčí: Čechovský Jakub

Počet diváků: 30

Hřiště: Stadion Vojtěcha Zeithamla

Komentář k zápasu:

Z naší strany nejhorší výkon v probíhající sezóně. Od začátku jsme hráli neorganizovaně, naivně, bez nasazení a snahy, pasivně. Můžeme být rádi, že rozdíl skóre po prvním poločase nebyl větší.

Do druhé půle jsme nastoupili s výraznými změnami v sestavě. I když se nám nepodařilo vstřelit branku a naopak po chybě v rozehrávce inkasovali ještě jednou, naše hra po přestávce už měla parametry dobrých výkonů z předešlých utkání.