1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

13. kolo, 03. 04. 2016

FK Králův Dvůr 4 : 0 Sokol Hostouň

Sestava Hostouň: Ondřej Drahota, Jan Cikhart, Matouš Kučera, Ladislav Nachtigal, Filip Bříza, Stanislav Šajban, Ondřej Hašpl, Milan Rubáš, Dominik Blaňár, Tomáš Kuba, Kryštof Vaněk

Náhradníci Hostouň: Robin Havlík, Petr Jirásek, Josef Drahota, Jakub Marek

Rozhodčí: Divílek Peter

Počet diváků: 50

FK Králův Dvůr:
3. tým tabulky, suveréně nejvyspělejší v kombinaci a taktice.

Komentář k zápasu:

Po podzimním vzájemném utkání s výsledkem 0:7 a slabší zimní přípravě jsme vyráželi do Králova Dvora s obavami. Ty naštěstí rozptýlil dobrý přístup hráčů a aktivita v úvodu utkání. Přežili jsme nepřímý volný kop za "malou domů" a sami měli velkou šanci - po jednom z úniků dobře hrajícího Kučery se příležitosti lekl Rubáš a místo zakončení zpracovával míč na úrovni pokutové značky. Následná střela byla spíše přihrávkou brankáři. Ani další průniky Kučery nebo Hašpla neskončili brankou, naopak jsme dvě inkasovali my. Druhý poločas jsme zahájili zbytečnou chybou a třetím gólem v naší síti, což hráčům opět svěsilo hlavu a v následujících minutách byli rádi, že se v naší brance rozchytal Vaněk. I on si však vybral slabší chvilku a nakonec jsme odjížděli s výsledkem 0:4, tedy lepším než v úvodu sezóny a také náš pocit ze zápasu byl lepší.