20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

15. kolo, 13. 04. 2018

SK Zlonice 3 : 2 Sokol Hostouň

Sestava Hostouň: Michal Šiktanc, Matěj Šíp, Natálie Boháčová, Lukáš Hašpl, Petr Hašpl, Jakub Pospíšil, Jiří Fanta, Dalimil Hasal, Dominik Mráček, David Myslík, Lukáš Kašpar, Antonín Unger, Tadeáš Sailer, Luboš Paiskr, Nikola Fedorková, Alex Miler, Alex Miler, Alex Miler, Jan Zoubek, Vítek Mezera, Frederik Weiss

Komentář k zápasu:

Komentář trenéra:

MŽ. Velmi hezke travnate hriste, souper hral s rocniky 2005, 2006, 2007. Pres vlastni polovinu se s micem dostal za cely zapas tak 5x. Dvakrat jsme vedli udelali tri fatalni chyby a dostali 3 goly. Nas herni projev byl i diky slabe hre soupere lepsi, ale nepromenovani sanci  a chyby v obrane nas srazily.Bohuzel stale malo pohybu bez mice, spatne prihravky, neduraz v soubojich a rozhodci. Take technicke problemy vetsiny hracu. Zitra tam jedeme znovu, tak verim, ze si napravime reputaci a zvedneme sebevedomi.

Jaromír Boháč

Sobotní výsledek Starší přípravka A: SP A, Zlonice - Hostouň 2 : 12