20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

VK:Hostouň má dalšího ligistu. Dres Sokola oblékne exreprezentant Petr Trapp!

Posily divizní Hostouně neberou konce. Fotbalový Sokol doplnil obránce či záložník Petr Trapp (31). Rodák z Mostu působil v minulé sezoně v prvoligovém celku v Příbrami.

Ve své kariéře si Trapp zapsal jeden start za reprezentační áčko a čtyři za jednadvacítku. Ovšem mnohem slavnější období prožil v Plzni či pražské Slavii. V obou klubech slavil mistrovský titul a s Plzní navíc Superpohár. Fotbalové zkušenosti dále sbíral například v Řecku, Albánii nebo na Slovensku. "Pro Hostouň je to nadstandardní přestup, zrovna tak jako byly v minulosti příchody Míry Šilhána, Michala Zachariáše, Jiřího Kabeleho či Tomáše Marka. U Petra je to umocněno tím, že je pořád ve fotbalově produktivním věku a má za sebou nemalé úspěchy z předešlých angažmá. Věříme, že Petr i díky novému angažmá začne také novou, pracovní, etapu svého života. Přeji mu, aby v ní byl stejně úspěšný jako na poli sportovním," uvedl po stvrzení transferu Jiří Hondl, předseda Sokola Hostouň.

Jan Murárik, zdroj

Foto: isportblesk.cz