VK: Neratovice se zvedají, srazí je Hostouň?

Zítra dopoledne se divizní Sokol Hostouň pokusí navršit svoji sérii utkání bez porážky na šest utkání. Překážkou jim budou domácí Neratovice-Byškovice.

Foto: Jan Murárik

Neratovičtí v podzimní části soutěže působili i hráli jako suverén B skupiny. Ovšem na jaře se svými výkony i výsledky zařadili k průměru tabulky. V současné době jsou na sedmém místě. V uplynulých dvou zápasech si bodově polepšili, když na penalty přehráli Souš a v základní hrací době vyhráli v Úvalech.

Hostouňský Sokol drží šňůru pěti utkání bez porážky a vyhoupl se v tabulce na druhou příčku. Poslední vzájemný duel zvládl Sokol na vlastním hřišti na jedničku. Neratovice, do té doby "neporazitelné", si z Hostouně odvezly příděl 0:3. Nejbližší divizní soused kladenského SK si jakýmkoli bodovým ziskem druhé místo udrží a při možné prohře Velvar na hřišti Kladna (sobota, 10.15 h.) sníží devítibodový náskok právě velvarského Slovanu.

Jan Murárik, Vaše Kladno