VK: Gólovka Honzy Jirase. Velvary hrály tvrdě, proti Lounům do hry moc lidí není

Ve Velvarech prohrála Hostouň zaslouženě. Především v prvním poločase byli domácí lepší, v druhém jsme hru vyrovnali, ale bohužel, jenom hru.

Jinak to ani nemohlo dopadnou, když nás Velvary poločas mlely a my měli štěstí, že daly jen jednu branku. Ať to vypadá, že mám slabost pro Tomáše Marka, ale já ho musím pochválit za výkon, protože znovu předčil ostatní Sokoly. Nějak nám styl hry Velvar nesedl. Soupeř byl tvrdší, důslednější a neustále nás napadal. K naší hře nás nepustil.

Bojím se, že se řada pokopaných hráčů z tohoto zápasu nedá do středy zdravotně tak do pořádku, aby měl trenér Hašek stoprocentně připravenou sestavu. Velkou škodou pro nás je dlouhodobé zranění Krndžiji. Absence jeho bojovnosti byla ve Velvarech znát. Na druhou stranu se ve středu v dohrávce proti Lounům můžou ukázat mladí hráči, jako je například Hanuščík, a vrátit se do základní sestavy.