VK: Gólovka Honzy Jirase. Šilhan proti Úvalům splnil úkol

Jan Jiras (68) patří mezi fotbalové legendy Hostouně. Ve svém fotbalovém životě to přes kladenský SK dotáhl až do pražské Sparty, s kterou v polovině sedmdesátých let slavil pohárové prvenství.

Úvaly jsme porazili o dvě branky po zásluze. Vymazali jsme matný dojem z Chomutova, kde nám za poločas nastříleli čtyři góly.

První poločas byl vyrovnaný, nám se podařilo dát dva šťastné góly. Musím za první půli pochválit Trnku, Krndžiju a Šilhana. Ten naprosto splnil to, kvůli čemu ho tam trenéři dali od začátku zápasu. Soupeř se na něm vyfauloval, Míra vybojoval spoustu balónů a dal gól. Škoda, že v druhém poločase jeho koníček gólem neskončil. Celý zápas hrál výborně Novák, který svůj výkon rovněž korunoval brankou.

Teď nás čeká nováček Česká Lípa. Mají prý mladý běhavý tým, ale Kladno u nich vyhrálo, tak bychom mohli SK následovat a nějaký ten bodík do Hostouně přivést.