20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

VK: Gólovka Honzy Jirase. Neratovice jsou v útlumu, věřím, že je porazíme

Hostouňský Sokol prohrál na hřišti Českého Brodu 0:2. Zápas viděl také legendární hostouňský fotbalista Jan Jiras.

"Domácí podle mého názoru byli lepší než my. Z hráčů Sokola to nešlo nikomu. Dobře začali Marek s Krndžijou, jenomže první se postupem času vytratil a druhý musel střídat kvůli zranění. Hráli jsme neurovnaně, k ničemu jsme se pořádně nedostali, nepamatuju si, že bychom nebezpečně vystřelili. Myslím si, že by na ně platil Míra Šilhan, ale na hřiště se dostal až v druhém poločase.

Tuto neděli hrajeme doma s Neratovicemi. Ty jsou podle posledních výsledků v nějakém hlubším útlumu a já to vidím jako velkou šanci spravit si náladu výhrou a udržet se na špičce tabulky."

Jan Jiras, zdroj