29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

VK: Gólovka Honzy Jirase- Hašek zařval a pomohlo to...

Výhru Hostouně nad Hrobci tradičně mezi diváky sledovala legenda místního klubu a bývalý hráč kladenského SK či pražské Sparty Jan Jiras.

"Dvacet minut jsme hráli dobře, dostali jsme se po zásluze do vedení, ale když Hrobce vyrovnaly, tak jsme až do konce první půle hráli ve velké útlumu a koledovali jsme si o průšvih. Ideální co do tempa nebyl z naší strany ani začátek druhé půle. Pak jsme hru přeci jen rozhýbali, protože hosté asi hlídali remízu a chystali se na pokutové kopy. Líbilo se mi, že trenér Hašek v kabině o přestávce zvýšil na hráče hlas. Normálně se připomínky trenérů z kabiny ven nedostanou, ale tohle jsem slyšel až skoro na půlící čáře, kde jsem debatoval s přáteli, co na hře Hostouně zlepšit. Pak trenér sáhl po střídání, hra se přenesla už jen po vápno Hrobců a my si zajistili dvěma parádními trefami výhru. Podle mne nikdo nijak herně nepropadl a také nevybočil z průměru ostatních. Přesto vyzdvihnu nasazení Marka, kterého hodnotím jako nejlepšího hráče utkání. Nyní nás čeká výjezd do Rakovníka. Soupeře Sokola sleduji a domnívám se, že tam prohrát nemůžeme.