20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

VK: Gólovka Honzy Jirase. Brozany přehrály Hostouň o třídu

Od začátku zápasu domácího Sokola s Brozany byl vidět fotbalový rozdíl třídy ve prospěch hostí.

My jsme kazili přihrávky, oni je měli lepší včetně pohybu. Jim vycházely kombinace, nám hra drhla. Brozany byl nejlepší soupeř, který se dosud v divizi na hřišti Hostouně představil. A možná i mimo něj. V prvním poločase jsme mohli i přes kvalitu soupeře skórovat, ale chtělo to lépe míč trefit.
Na začátku druhé půle jsme viděli nejlepší pasáž utkání. Mně se v tuhle dobu hra obou týmů líbila. Najednou se bylo na co koukat. Je jen škoda, že to hráči nedokázali předvádět delší dobu než jen patnáct dvacet minut. Z týmu Sokola nikdo zvlášť nevynikl, osobně jsem například čekal víc od kapitána Motlíka a zkušeného Marka. V Úvalech příští kolo už musíme bodovat, protože pak máme doma první Nymburk a zase bude zle...

Zdroj: Jan Jiras, Vaše Kladno