VK: Fotbalová extáze v Hostouni

Fotbalovou radost plnými hrstmi začnou už dnes rozdávat v nedaleké Hostouni. Místní Sokolové i stejnojmenný klub totiž slaví významná jubilea.

Sokolům je sto deset, fotbalistům devadesát a obě jednotky to dnes i zítra rozjedou naplno. Dnes večer slavnost v hostouňském kulturním domě zahájí skupina Šlapeto. Zároveň si návštěvníci mohou prohlédnout historické fotografie fotbalového klubu.

V sobotu ráno zahájí fotbalový den Memoriál Jirky Kukelky. Vedle Sokola se v něm představí týmy hostouňské Lokomotivy, Hřebče a Jenče. V půl druhé odpoledne vypukne mládežnický turnaj Hostouň Children Fotball Cup 2017 a po něm divácké fotbalové radovánky vyvrcholí soubojem Hostouně s týmem legendárního fotbalisty Horsta Siegla.

Po zápase začnou na hřišti diskotékové radovánky s ohňostrojem plánovaným na desátou večerní.

Jan Murárik

ZDROJ