20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U19 | Dorostenci v Kročehlavech remizovali

Na starší dorostence dnes čekala dohrávka prvního jarního kola proti kladenskému týmu SK Kročehlavy, ve které se rozhodlo o dělbě bodů až v 91. minutě brankou z penalty.

První poločas probíhal ve znamení velkého počtu nepřesností z obou stran a žádného z přítomných diváků tak nemohlo překvapit, že se šlo do šaten za bezbrankového stavu. V druhém poločase získali klid na kopačkách především hostouňští a pravidelně si vytvářeli brankové příležitosti. Domácí dokázali vzdorovat do 72. minuty, kdy svůj útočný výpad zakončil chladnokrevně Josef Pechar. Po vedoucí brance naši dorostenci ustoupili z dosavadní nastolené aktivní hry a růžky začaly vystrkovat i domácí Kročehlavy. Útočnější pojetí hry domácích nakonec přineslo své ovoce. V 91. minutě vybojovaly Kročehlavy pokutový kop, z něhož vyrovnaly na konečných 1:1.

SK Kročehlavy vs. Sokol Hostouň 1:1 (0:0)

Sestava: Atilla Özer - Krejsa (76. Mezei), Dědeček, Fanta, Kameš - Čečetka (50. Pechar), Študent (60. Máj), Jansa, Frýdl (46. Ďurčanský) - Mikeš (85. Nachtigal), Bříza

Branky: 72. Pechar