SP: Junior Hostouň potrápil

V dalším zápase Zimní ligy MOTORLET, kategorie starší přípravky, jsme se v neděli 11. 2. 2018 utkali s týmem Junior Praha (UMT Motorlet)

Výsledek 14:8 a další důležitá  výhra v zimní  lize. Vítězství se ovšem „nerodilo“ lehce. Začátek zápasu v 9.00 hodin našemu mužstvu opravdu nesedí a opět trvalo několik minut než jsme se zahřáli na naší provozní teplotu. Kdybychom po úvodních 10 minutách prohrávali 3: 0, tak bychom s nemohli divit. Naštěstí soupeř své šance nevyužil a získal jen hubený jednogólový náskok.  Celý první  poločas byl jak herně tak výsledkově na vážkách. Na přestávku jsme ale již odešli s jednobrankovým  vedením. Druhý poločas už byl z naší strany herně lepší, ale přikládám to spíše na vrub hře soupeře, který už nebyl tak důrazný, rychlý při přistupování k našim hráčům a  jeho hráči udělali více chyb. Přece jen se nám několik kombinačních akcí podařilo (třebas tahle) a potěšili jsme tak i oko našich rodičů, kterých se přišlo hodně podívat a to je dobře. Nikdo z našich hráčů nepředvedl nadstandartní výkon, a proto stojí za zmínku jen Jirka Fanta (bojuje jako lev), který  nastoupil po dlouhé přestávce a svým výkonem určitě mužstvu pomohl k vítězství. Zatím máme zimní ligu velmi dobře rozehranou. Věřím, že se ze zápasu hráči poučí a budou nadále poctivě trénovat a tím se postupně zlepšovat. Čeká nás v zimní lize ještě 5  zápasů, které  rozhodnou na jakém místě skončíme.  Závěrem děkuji rodičům, že přes nevlídné zimní počasí se ve velkém počtu zúčastnili zápasu. Pro hráče je velmi důležité, že na zápas přijdou a vidí, jak se hráčům daří a odmění je po utkání potleskem. Když ještě přidají více povzbuzování během utkání, i když se nám nedaří, tak to bude pro všechny skvělé.

Jaromír Boháč, trenér

VIDEOSESTŘIH ZDE

FOTOGALERIE ZDE, případně ZDE (vyšší rozlišení)

VÝSLEDKY, TABULKA ZDE

Jsme za polovinou soutěže, naše výsledky zatím jsou:

8. 11.02.18 09:00 Junior vs. Hostouň 8:14 (0:0)
7. 03.02.18 11:00 Bohnice vs. Hostouň 3:19 (0:0)
6. 28.01.18 15:45 Hostouň vs. Aritma U11 15:4 (0:0)
5. 21.01.18 12:30 Bílá Hora vs. Hostouň 0:31 (0:0)
4. 13.01.18 14:00 Hostouň vs. Motorlet B 12:7 (0:0)
3. 10.12.17 11:00 Podolí vs. Hostouň 1:12 (0:0)
2. 03.12.17 12:30 Hostouň vs. SK Střešovice 14:4 (0:0)
1. 25.11.17 12:30 Aritma U10 vs. Hostouň 10:3 (0:0)
14. SK Střešovice 1911 7 0 0 7 32:91 0

A ještě fotbalová paráda nakonec. Asi jste v médiích zaznamenali gólovou trefu Miroslava Stocha ze Slavie Praha v zápase proti Šachťaru Doněck Video ZDE
Moc pěkné. A nás těší, že takový kousek si dovolí i naší borčíci, podobně se trefil v zápase s Aritmou náš gólman Michal Šiktanc video ZDE, tak snad se Vám to bude líbit a berte to i jako pozvánku na utkání našich týmů, hráče Váš zájem povzbudí. V neděli nás čeká další kolo Zimní ligy, od 9:30 na UMT Bílá hora se utkáme s ABC Bráník, a chceme další výhru!