29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

NEVÍTE, CO S ČASEM? VĚŘÍME, ŽE VÁM PROSTŘEDNICTVÍM UTKÁNÍ NAŠICH TÝMŮ MŮŽEME NABÍDNOUT TU PRAVOU MOŽNOST, CO DĚLAT.

PŘINÁŠÍME VÁM SHRNUTÍ UTKÁNÍ VŠECH MUŽSTEV OD SOBOTY 25.3. DO STŘEDY 29.3.

Sobota 25.3.

10:15 MÚ A tým: Libiš:Hostouň

-Na podzim oslavil tým Hostouňské posvícení vítězstvím 3:0. Soupeř je v tabulce poslední, ale chce zabojovat o záchranu.

13:00 PÚ starší přípravka: Hostouň:Aritma Praha, hřiště Dobrovíz

-Starší přípravka se střetne s kvalitním soupeřem s Prahy, jak měření sil dopadne?

Neděle 26.3.

10:00 MÚ starší žáci: Hostouň:Kročehlavy

-V prvním střetnutí naši hráči v Kročehlavech vedli 1:0, soupeř ale výsledek otočil ve svůj prospěch. Oplatí jim to naši hráči?

10:15 MÚ dorost: Kročehlavy:Hostouň

-Druhý ze soubojů s Kročehlavy. Soupeř má v týmu více starších hráčů, což se projevilo na podzim. Naši dorostenci měli ale dobrou zimní přípravu. Projeví se to nějak na hře a výsledku?

15:00 MÚ B tým: Hostouň:Švermov

-Podzimní vítězství ve Švermově zahájilo jízdu, která skončila přezimováním na 1. místě. Soupeř ale od tohoto debaklu 5:0 zlepšil své výkony a drží se čela tabulky. Přehrají je opět naši hráči?

Středa 29.3.

17:30 MÚ mladší žáci: Hostouň:Stochov

-1. Mistrovské utkání jarní části soutěže, v podzimním střetnutí Hřebeč zvítězila 6:2, její 3 nejlepší střelci Hlavsa, Rekl a Lejsek ale v zimě přestoupili do Hostouně.