Popis zápasu hlavního trenéra Martina Čurdy

Dnešním zápasem jsme chtěli poprvé v letošní sezoně na domácím hřišti uspět za 3 body . Po celý zápas jsme byli lepším týmem , snažili se o kombinaci , ale v pokutovém území jsme nebyli až tak agresivní . Škoda nepromněněných brankových příležitostí , a to zejména v prvním poločase . Jednak jsme špatně vyřešili finální nahrávku Letkem , pak měl velkou šanci Milan Pudil a v samém závěru poločasu šel ,ač atakován, sám na brankáře hostí Roman Letko , ale také nebyl úspěšný .

Rovněž tak druhý poločas , kde hlavně v jeho druhé polovině jsme byli často u pokutového území hostí , ale ani po centrech ze strany , či některých střel /ač hodně nepřesných či nedůrazných / jsme branku vstřelit nedokázali .

A tak došlo na pokutové kopy , ve kterých jsme byli tentokráte neúspěšný .