20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Okénko trenéra 29.kolo

Toto je moje nejšťastnější hodnocení v dospělém fotbale

Poslední zápas letošního ročníku krajského přeboru mužů již nebude mít žádný vliv na našem postupovém umístění. Vím, že jsme soutěž nevyhráli, ale pevně věřím, že  potvrzení druhého místa v soutěži, znamenající postup do divize zanechá  ve všech lidech, kteří se na úspěchu podíleli, krásné dojmy  z letošní sezony.

Obrovský dík patří všem hráčům  - je to především jejich zásluha - zaslouží si moje velké uznání a je mi jedno, kdo a jakou mírou se na postupu podílel.

A jsem rád, že jsme umístěním poděkovali vedením klubu v čele s panem Jiřím Hondlem za podmínky , které týmu  vytváří.

Tak si  všichni užívejte radosti , kdo budete mít chuť pojeďte s námi do Mnichova Hradiště   -  sobota 18.06.2016 a kdo nebudete moc, tak se určitě dostavte na hřiště cca v 19.00.  To bude návrat a poté patřičná rozlučka .

JSTE VŠICHNI SRDEČNĚ ZVÁNI .