20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Okénko trenéra 28.kolo

I když jsme v tomto zápase prohráli a tím pádem s největší pravděpodobností přišli o 1. místo v soutěži musím hráče pochválit za jejich výkon. Bylo zřetelné, jak jsou obě mužstva na sebe připravena. My jsme chtěli eliminovat nebezpečné křídelní prostory, odkud přicházejí centry do pokutového území. To se nám podařilo maximálně splnit, ale bohužel jsme si vybrali v zápase 2 malá nedorozumění a ty soupeř využil. Sice se nám podařilo 25 minut před koncem snížit na rozdílovou branku, ale bohužel vyrovnání jsme se již nedočkali.

Již v průběhu podzimní části jsem předpovídal, že trojice Ostrá, Velvary a Hostouň bude hrát na čele tabulky. Vzájemné souboje těchto mužstev byly ozdobou krajského přeboru a jsem rád, že jsme se na tom podíleli i my.

Není vše dokonalé z naší strany, ale hráči od postupu do krajského přeboru z A třídy udělali velký progres ve své hře a já jsem za to moc rád. Jsme všichni zklamáni z prohry a ze ztráty prvenství, ale ve zbývajících 2 zápasech u děláme vše pro to ,aby jsme zůstali na 2  - postupovém místě.