20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Okénko trenéra 26.kolo

Mužstvo zvládlo velmi těžké utkání ve Vraném na výbornou a zaslouženě si odváží 3 body . I když byl první poločas oboustranně opatrný , dokázali domácí hráči , hlavně v úvodu zápasu získat mírnější převahu . My jsme se nemohli dostat do kombinací a předfinální fáze , ale přesto jsme si vytvořili 2 velké příležitosti ke vstřelení branky . Ve druhém poločase jsme postupně získávali na převaze , drželi dobře střed hřiště a začali se rodit i brankové příležitosti . A jak je naším dobrým zvykem , proměnili jsme až tu 4 . Soupeř ve druhém poločase nebyl již tak nebezpečný , jeho jedinou příležitost hostující hráč za nerozhodného stavu neproměnil .

V závěru jsme nedopustili žádné drama a zaslouženě se radovali z vítězství . Celé mužstva zaslouží pochvalu za předvedený , disciplinovaný výkon , neboť z Vraného se nevozí body snadno .