Na hřiště našeho A-týmu, který ještě nedávno vládl Krajskému Přeboru a nyní se nachází na 2. místě tabulky přijela již jistě sestupující Sázava a ukázala, jak umí být fotbal nevyzpytatelný, když zvítězila 2:1 po PK. Hodnocení trenéra Čurdy:

Máme za sebou zápas, ze kterého si všichni odnášíme rozporuplné pocity. Bohužel jsme prospali 1.poločas, kdy jsme sporadicky ohrozili hostující branku, byli jsme málo důrazní , vázla kombinace, byli jsme bez pohybu. Soupeř na tom nebyl o nic lépe, přesto se mu povedlo z ojedinělé akce těsně před závěrem prvního poločasu vstřelit branku. Druhý poločas jsme již začali hrát více agresivně, tlačili se do pokutového území , dali i vyrovnávací branku, ale i přes několik závarů v pokutovém území, přes několik rohových kopů jsme, bohužel již další nepřidali.

A ani pokutové kopy pro nás nedopadly tentokrát vítězně.