Hlavní trenér A týmu Martin ČURDA komentuje sobotní výkon týmu proti SK KAVALIÉR SÁZAVA.

Poprvé jsme v tomto ročníku vstřelili větší počet branek . I když se vítězství nerodilo snadno , myslím si , že máme 3 body zcela zaslouženě . Vstup do zápasu jsme neměli až tak dobrý , ale postupně jsme se dostávali do tempa . Domácí hráli jednoduchý fotbal , až tak se nesnažili o kombinaci a  do našeho pokutového území se dostávali spíše  jednoduchými míči než nějakou kombinací  . Ale tam nebyli až tak přesný . Ani my jsme si zpočátku nepočínali v koncovce dobře , ale úvodní branka a poté branka Ondry Buranta nám dodala klid na kopačky . A když jsme v poslední minutě 1.poločasu zvýšili skore na 3:0 , odcházelo se nám do kabiny zvesela . Po poločasové přestávce jsme druhý poločas začali aktivně , vstřelili branku a utkání vypadalo na pohodový mač . Ale co jsme dokázali v následujících 20 minutách udělat za chyby a jak se koncentrovat na hru , to se nám málem vymstilo . Soupeř snížil na rozdíl dvou branek a my čuměli jako péra . Naštěstí se nám po krásné kombinaci podařilo odskočit zase na 3 branky a tím domácí opět srazili do kolen . V závěru zápasu jsme hru zcela kontrolovali , měli další šance , ale bohužel jsme již branku nevsítili .