20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

Hlavní trenér A-týmu Martin Čurda nám zhodnotil poslední domácí zápas s Ostrou.

Tento soupeř zatím podle postavení v tabulce zaostává za svými ambicemi, ale poslední výkony měly vzestupnou tendenci. V týmu hraje například exligový Radek Hochmeister a další hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží.

Dnes jsme na našem hřišti představil celek, který má daleko vyšší ambice, nežli setrvání v krajském přeboru. Hráčský kádr společně se zázemím dalece převyšuje úroveň této soutěže. Tak jak jsem již předesílal, společně s mužstvy Vykáně,  Velvar, Rejšic a naším týmem to bude letos špička krajského přeboru.

Zápas to byl kvalitní z obou stran, hosté měli lepší vstup do zápasu, byli aktivnější, ale kromě standartních situací se nedostali na dostřel naší branky. My jsme dobře bránili, hráli velmi pozorně a koncentrovaně a spíše se spoléhali na brejkové a standartní situace.

Je paradoxem, že ze standartek jsme obdrželi branky my a bohužel ani jednou z těchto situací  neskórovali. I přes kvalitu soupeře si myslím, že při správném vyřešení několika situací nemuselo dojít k penaltovému rozstřelu a my jsme mohli zápas dovézt do vítězného konce již po 90 minutách. Bohužel penalty nedopadli pro nás úspěšně.