20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

1. kolo, 03. 09. 2017

SK Baník Libušín 2 : 10 Sokol Hostouň

Sestava Hostouň: Frederik Weiss, Habelka Jáchym, Habelka Jáchym, Michal Šiktanc, Matěj Šíp, Matěj Šíp, Petr Hašpl, Vítek Mezera, Tadeáš Sailer, Daniel Tengeri, Vojtěch Táborský, Matěj Kučera, Jiří Fanta, David Myslík, Štěpán Holoubek, Monika Horešovská, Lukáš Kašpar, Ondřej Milota, Lukáš Kašpar, Filip Mészáros, Matěj Rokos, Natálie Boháčová, Jiří Fanta

Počet diváků: 80

Hřiště: Kročehlavy

Komentář k zápasu:

Na tento dvojzápas jsme odjížděli s určitými obavami, jak se nám podaří především první zápas zvládnout. Počasí bylo opravdu fotbalové a od samého začátku bylo vidět, že jsme si jako starší přípravka v minulé  sezóně vybudovali u soupeřů respekt. Dobře jsme obsazovali protihráče, běhali a stále měli tlak na míč. Oba naši soupeři se velmi často uchylovali pouze k nákopům, často až na naši polovinu a mnoho kombinací nepředvedli.  Požádali jsme, abychom hráli první a obě utkání za sebou. Kluci oba zápasy fyzicky velmi dobře zvládli, přesto, že jsme neměli kompletní  dvě pětky na střídání. V zápase jsme dali příležitost i některým mladším ( Štěpán Holoubek ) a ti se nám odvděčili dobrým výkonem. Ve středu hřiště hrál spolehlivě Matěj Šíp, kterého v průběhu obou  zápasů vystřídal z útoku Jirka Fanta a nakonec i „ Kašpi“. Brankář Míša až na jednu výjimku zápas zvládnul bez problémů a byl nám především při rozehrávce oporou. V druhém zápase si i zahrál v poli a určitě se neztratil. Matěj Šíp odchytal druhý poločas velmi spolehlivě. Jak útočníci, tak i středoví hráči se gólově prosadili. Jen je opět škoda, že velké množství dalších šancí jsme neproměnili. Musíme ještě zapracovat  na větším zapojení obránců do útočné části. Z našich hráčů bych vyzdvihnul nově příchozího Matěje Kučeru „ Kůču“, který hrál s obrovským nasazením a žádný míč pro  něj nebyl ztracený a neprohrál prakticky žádný souboj.  Opět početná účast rodičů nám vytvořila prakticky domácí prostředí. Naše individuální nedostatky jsou stále ještě ve vedení míče, zpracování, přesnosti přihrávek a proměňování šancí. Byly to ale první soutěžní zápasy. Tak věřím, že když budeme potivě trénovat, tak se budeme už jenom zlepšovat.

Momenty utkání - video:

Fotogalerie: