Napsali o nás: Rekordních 350 diváků vidělo vítěznou premiéru Hostouně

Hostouň – 350 diváků sledovalo historickou premiéru fotbalistů Hostouně v divizi. Víc lidí na stadion nikde jinde v téhle divizní skupině nepřišlo a nakonec odcházeli domů spokojeni. Zelenobílí sice ztratili v poslední minutě proti Mostu náskok 1:0, ale zvládli penaltový rozstřel a berou dva body.

„Chytřejší tým by koncovku zvládl lépe, nicméně když už to došlo do penalty, jsem rád, že jsme je zvládli a nepokazili si neděli," říkal po utkání domácí trenér Martin Čurda.

Hostouň vedla po dorážce letní posily Zemana, jenže v závěru bohužel přišla sprcha. V 90. minutě Šoupa šoupnul centr za bezmocného Petroviče.

V rozstřelu chytil Petrovič hostům hned první penaltu, zatímco jeho spoluhráči nezaváhali: Čurda, Burant, Motlík, Trnka a Novák.

Díky tomu přece jen Hostouň odstartovala divizi vítězně.

Autor: Rudolf Muzika