20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

NAPSALI O NÁS: Mužík se vrací do Hostouně!

Posilu do vedení klubu získal pro další divizní boje fotbalový Sokol Hostouň. Po třech letech se sem vrací Zdeněk Mužík, který zdejší A tým sedm let trénoval, přivedl ho z okresního přeboru až do I. A třídy, ale pak byl odvolán.

Nyní bude v Hostouni zastávat funkci sportovního manažera, což si vyzkoušel i nedávno v Aritmě Praha. Je dlouhodobě také manažerem ženského fotbalu v rámci vedení Fotbalové asociace České republiky.

„Přece jen už jsme v divizi a bylo nutné někoho jako Zdeněk do klubu přivést. On má k hostouňskému fotbalu blízko, navíc má velký fotbalový přehled," libuje si předseda divizního klubu Jiří Hondl nad Mužíkovým návratem.

Autor: Rudolf Muzika
Zdroj: Kladenský deník