20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

NAPSALI O NÁS: Hostouň? I syrové může chutnat

Dobříš – Fotbalové Hostouni se v přípravě daří. Divizní tým uspěl v sobotu na půdě Dobříše 2:0. Po dobrém výkonu.

Na kvalitním umělém trávníku v Dobříši se Hostouni postavil účastník divize A, který má velkou sílu hlavně v útoku.

Hostouň šla do vedení v 17. minutě, kdy přesně hlavičkoval Trnka. Další šance z tlaku nevytěžila, ale v 79. minutě zaútočil Čurda, poslal míč do tyče a domácí obránce si ho při snaze o odkop poslal do vlastní klece.

Dobříš – Hostouň 0:2 (0:1). Branky: 17. Trnka, 79. Čurda.

Hostouň: Pettík – Krndžija (46. Vlasatý), Burant, Hanuščík, T. Krupička – L. Krupička (74. Viduna) – Rouček (74. Novák), Marek, Trnka (74. Krndžija), Novák (46. Čurda) – Šilhan (46. Vašák).