20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

MŽ | Memoriál Jaroslava Kleina 2018 (Louny)

V sobotu 10. března 2018 jsme absolvovali prvni turnaj 7+1 v Lounech. Zúčastnilo se 8 mužstev v systému každý s každým. Na našem muzstvu bylo přeci jen znát, že se systém 7+1 teprve učíme a taky jsme byli nejmladším mužstvem. S výjimkou zápasu se Slaným nás žádný soupeř nepřehrával. Turnaj určitě splnil přípravný účel. Rozloučili jsme se vítězstvím v posledním zápase a tak i nálada, přestoze jsme skončili sedmí byla dobrá. Kdyby nam nechyběli nemocní kluci, tak by to bylo urcitě lepší.

Jaromír Boháč - trenér

Tým byl vzhledem ke zdravotním komplikacím a omluvenkám hráčů kategorie Mladší žáci doplněn i několika hráči ročníku 2007 a dokonce 2008, pro které byl turnaj v sestavě 7+1 výbornou zkušeností a ochutnávkou na další sezónu.

Utkání turnaje se hrála bohužel v čase pouhých 12 minut na zápas (+ penalty v případě remízy), možná by soutěži více slušelo např. 20 minut a bez rozstřelů a přídělem 2 body výhra, bod remíza. Níže jsou naše výsledky, jednobrankové prohry jsme v krátkém čase nedokázali zvrátit, herně jsme ale ke spokojenosti trenérů určitě ve většině zápasů konkurovali. Turnaj vyhrál výborně hrající tým SK Slaný, před FK Louny, které jsme porazili ve zmíněném posledním zápase 1:0, po velmi dobrém týmovém výkonu (a tím o prvenství Lounští přišli, s prohrou se smiřovali špatně).