KD: Narazili i hoši od Jizery

Rynholec - Fotbalisté Hostouně jdou v přípravě od vítězství k vítězství. V Rynholci po bezbrankovém poločase přemohli také třetiligové Benátky nad Jizerou, a to poměrem 2:1.

Kouče Zdeňka Haška dobrá forma v zimním období nechává v klidu. "Je dobře, že se vyhrává, alespoň se lépe trénuje," podotkl zkušený kormidelník a pochvaloval si úroveň utkání a kvalitu soupeře, jehož zdobil dobrý pohyb. "Byl to zatím náš nejtěžší soupeř," uvedl.

Skóre utkání otevřeli hosté po chybě v hostouňské rozehrávce. Minutu na to však bylo zásluhou Gajeckého srovnáno.

Vítěznou trefu zaznamenal druhý ze zimních kanonýrů - Hájek, když předtím jeho spoluhráči dobrým presinkem donutili soupeře chybovat.

"Hlavně aby jim to vydrželo do jara," pousmál se Hašek s tím, že chyby tam samozřejmě byly, víc ho však zajímala pozitiva, jichž bylo na hřišti mnohem víc.

Jak prozradil, zkoušeli nového hráče. Z Vyšehradu by mohl přijít mladý záložník původem z Benešova Kamil Kulhavý. "Doufám, že se kluby domluví a zůstane u nás," přeje si Hašek.

Hostouň: Kudrna (46. Pettik) - Stojka, Hanuščík, Trapp (46. Viduna), Charvát - Kabele, Marek, Věchtík (46. Krndžija), Kulhavý - Kolmistr (46. Gajecký), Hájek.  Krndžija.

Autor: Jiří Nagy