KD: Hostouň připravila velké oslavy založení klubu

Hostouň /FOTOGALERIE/ – V Hostouni fotbal nekončí ani se závěrem úspěšné sezony. Sokol už za několik dnů oslaví 110 let od svého založení, fotbalovému klubu je pak o rovných dvacet roků méně.

Akcí na oslavu obou výročí naplánovali v Hostouni hned několik. Už v pátek 23. června se startuje v místním kulturním domě, kde začne v 17.00 hodin výstava historických fotografií s fotbalovou tematikou Hostouně a od 20.00 hodin koncert skupiny Šlapeto.

To hlavní přijde v sobotu na ploše stadionu Vojtěcha Zeithamela. Od 08.00 hodin tady startuje 3. ročník Memoriálu Jiřího Kukelky, bývalého skvělého gólmana Sokola. Zúčastní se ho domácí parta, Hřebeč, Jeneč a tradičně i Hostouň z Domažlicka.

V půl druhé odpoledne startuje dětský turnaj Hostouň Children Cup a od 17.00 hodin přijde na řadu zlatý hřeb oslav: Hostouň se utká se Sigi Týmem plným osobností.

Účast slíbili šéf mančaftu Horst Siegl, Jan Berger, Petr Rada, Tomáš Skuhravý, Lumír Mistr, Jan Fiala, Rudolf Otepka, Rudolf Skácel nebo někdejší hvězda v té době ligového Kladna David Zoubek.

Ani to ještě z oslav nebude vše, v osm hodin totiž začne zábava pod otevřeným nebem a pak, po setmění, i ohňostroj. Přijďte i vy!

http://kladensky.denik.cz/fotbal_region/hostoun-pripravila-velke-oslavy-zalozeni-klubu-20170621.htmlHostouň připravila velké oslavy založení klubu

ZDROJ