29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

Internetové články 12. a 13. týden

Pokud se Vám někdy stane, že nemáte náladu prohledávat všechna média a hledat si články o Vašem oblíbeném týmů, můžete se podívat na následující řádky, kde vám přinášíme seznam článků 12. a 13. týdne

Na přírodu si musí zvyknout (KD, 24.3.)

V Úvalech bylo k vidění vyrovnané utkání s minimem příležitostí na obou stranách. Hostouň si nakonec odvezla bod za porážku 0:1 v rozstřelu.

„Myslím, že jsme si nezasloužili vyhrát, i když jsme asi měli kopat v 90. minutě penaltu za ruku. Na to se ale vymlouvat nebudeme,“ prohlásil trenér Zdeněk Hašek s tím, že hřiště nebylo tak špatné, jak by se dalo vzhledem k počasí předešlých dní čekat.

„Pro hráče je však přechod z umělého trávníku na přírodní těžký. O to víc, když na něm ani jednou netrénovali. Omlouvat je nebudu, přestože to pro ně nebylo jednoduché,“ řekl hostouňský kormidelník s tím, že do Úvalů jeli vyhrát.

Autor: Jiří Nagy, ZDROJ

Pohárek z Hostivic putuje do Hostouně (KD, 28.3.)

Turnaj kategorie "Starší přípravky" hostila v sobotu 24. března 2018 prostorná sportovní hala v Hostivicích. Kladensko zastoupily týmy Slavoje Kladno a Sokola Hostouň.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE.

Divize: radostněji bylo v Hostouni (KD, 30.3.)

Tři utkání víkendového kola fotbalové divize se předehrávala v pátek. Do dvou zasáhly naše mužstva. Velvary doma překvapivě podlehly Chomutovu a Hostouň díky jediné trefě přemohla nováčka z České Lípy.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE.

Hostouň na jaře neprohrála, dnes hostí Arsenal (VK, 30.3.)

Fotbalisté Hostouně sice na jaře v dosavadních dvou utkáních prohráli až v penaltovém rozstřelu, ale také to znamená, že drží sérii bez prohry a drží se dál na dohled absolutní špičky tabulky. Dnes odpoledne (16.00 h.) v Rynhloci na umělém povrchu hostí Arsenal Českou Lípu. Předseda klubu Jiří Hondl pro Vaše Kladno hodnotí dosavadní vystoupení divizního mužstva.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE.

Hostouň porazila Arsenal (VK, 30.3.)

Fotbalistè Hostouně poprvé v jarní části divizní sezóny zvítězili. Na umělém povrchu v Rynholci přehráli Arsenal Českou Lípu 1:0  (0:0).