20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

HODNOCENÍ UTKÁNÍ + PROGRAM NÁSLEDUJÍCÍHO TÝDNE

Dnes jsme si vítězství zasloužili, kromě úvodu, kde nám chyběla přesnost jsme byli lepším mužstvem.

Byli jsme nebezpeční ze standartek, dostávali jsme se k zakončení. Dnes byla dobrá i přípravná kombinace.

Důležitý moment byl zákrok Kudrny ke konci poločasu, kdy nás podržel, a z protiútoku jsme Hájkem zvýšili na 2:0.

Druhý poločas byl hodně nahoru dolu, akce se přelévaly od vápna k vápnu, ale soupeře jsme k ničemu nepustili, spíše jsme si šance vytvářeli my. Skóre jsme navýšili Markem a bylo hotovo.

Kluci si dnes zaslouží pochválit, porazili jsme mužstvo ze špičky a tak je potřeba vypíchnout pozitiva-důraz, pohyb, kombinace, zakončení, vůle po vítězství.