20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

HODNOCENÍ UTKÁNÍ: BANÍK SOUŠ

Hodnocení utkání se Souší

Zápas ve kterém domácí jasně dominovali v prvním poločase a poločasový výsledek 1:0 byl pro nás hodně milosrdný. Nám nefungovalo nic, na útočné polovině jsme neudrželi míč a tak se na nás „valil“ jeden útok za druhým. Obrana byla přetížená. Myslím, že jedna z příčin bylo i to, že momentálně na pozici defenzivního záložníka nemáme nikoho tak kvalitního jako je Tomáš Marek a ten se při nedostatku stoperů posunul na post stopera místo nemocného Petra Trappa. Chyběl nám pohyb, kvalita na míči a v kombinaci.

Do druhého poločasu jsme nasadili tři nové hráče a vrátili Tomáše Marka do středu zálohy, na výkonu to bylo hned znát. Mrzí mi, že po vyrovnání si necháme dát osm minut před koncem branku, která byla pro domácí hodně jednoduchá.

Poslední utkání v letošním roce skončilo prohrou a z pohledu prvního poločasu i zaslouženou prohrou.

Program do konce podzimu je následující:

Od 20.11 do 26.11 volno (jen ti co půjdou za B mužstvo na poslední utkání mají režim jako B mužstvo)

Od příštího týdne trénujeme v pondělí a ve čtvrtek na umělce.