20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

PONDĚLÍ 12.6. 2017 17.00 - 19.00 hod.

Fotbalový den na hřišti Sokola Hostouň již toto pondělí!

Pořádáme nábor pro všechny ročníky mládežnických celků, jehož součástí bude ukázkový trénink za účasti hráčské legendy AC Sparta Praha - Horsta Siegla a hvězd divizního A týmu.

Přijďte se podívat a zapojit i VY!

Oficiální začátek akce je v 17 hodin, během dvou hodin bohatého programu se na trávníku vystřídají děti od 3 do 19 let. Budou mít jedinečnou příležitost kvalitně si zatrénovat, poznat zblízka osobnosti hostouňského fotbalu a ještě si odnést něco na památku. Zároveň si vyzkouší, v jakém složení budou v příští sezóně jednotlivá mužstva hrát, aby věděli, co čekat od trenérů či spoluhráčů.

Na tento Fotbalový den vzápětí naváže klubová schůze pro rodiče, která se bude konat v dalším týdnu a celou sezónu pak završí oslava 90 let existence klubu, která proběhne v sobotu 24.6.

Poté se většina mužstev sejde až na začátku srpna a rozjede sezónu 2017/2018, která bude v klubové historii přelomová a rekordní, ať už se jedná o počet mládežnických družstev, nebo o kvalitu soutěží, ve kterých budou nastupovat.

PRO VÍCE INFROMACÍ VOLEJTE MANAŽERA MLÁDEŽNICKÝCH CELKŮ

JOSEF KREJSA + 420 721 564 551