29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

DO A TÝMU PŘICHÁZÍ PETR TRAPP

Náš klub získal velkou posilu do svých řad. A tým posílí Petr Trapp, 31 letý střední záložník nebo stoper, který prošel Slavií Praha nebo Plzní.

Jeho příchod je opravdovou raritou. Jeden reprezentační start jako on má i Tomáš Marek, vlastní stránku na Wikipedii má kromě něj také klubová legenda Jan Jiras. Ale bude prvním fotbalistou v historii klubu, který kdy zvedl nad hlavu trofej pro vítěze 1. české ligy. Povedlo se mu to v dresu Slavie i Viktorie Plzeň.

Od roku 2012 působil 2x v Příbrami, v zahraničí vyzkoušel Řecko, Slovensko, Libanon nebo Albánii. Nyní se v 31 letech rozhodl ukončit profesionální kariéru a posílit náš klub pro boje v Divizi B.

Věříme, že tento historický přestup v rámci našeho klubu bude úspěšný, Petr Trapp je jednoznačně fotbalistou, který může mužstvo výrazně posílit a podtrhnout tak úspěšný vstup do letošní sezóny.