20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

B TÝM PŘIPRAVIL TRENÉRA O KNÍR!

Béčko vítězstvím v Brandýsku potvrdilo svou 1. pozici v soutěži, na které přezimuje s náskokem 3 bodů. Jelikož se trenér Miroslav Supáček s mužstvem vsadil o oholení svého kníru, pokud skončí na 1. místě, knír musel dolů.

Hodnocení výkonu v posledním utkání podzimu očima trenéra:

Po dobrém vstupu do zápasu, kdy jsme v 7. a 21.min. Hofmanem a Dolejšem šli do vedení, jsme po chybě z ojedinělé šance inkasovali ve 26.min.,naše hra se rozpadla a do 70.min. jsme museli poprvé letos vytáhnout na soupeře hluboký obraný blok. Řízenou defenzivou a přispěním bezchybného brankáře Švihela jsme tlak domácích přežili a v závěru Hofmanem a Bystřickým udeřili. Odvážíme si cenné 3 body a jsme po podzimu první, No a COOOOOOO !!!

Video z oslavy v šatně po skončení utkání je ke shlédnutí a stažení zde:

Klubový kameraman Miroslav Fábry utkání natočil a sestříhal všechny góly. Na video se můžete podívat zde: